Griffie

De meeste gemeenteraadsleden hebben een baan naast hun werk voor de raad. Om alles op rolletjes te laten verlopen, helpt en adviseert de griffie hen. Denk bijvoorbeeld aan achtergrondinformatie die een raadslid nodig heeft voor een belangrijke vergadering.

Een belangrijke taak van de griffie is om mee te denken met de leden van de raad. Dat betekent onder meer het adviseren op inhoud, het ondersteunen van werkgroepen en het begeleiden van de raad in zijn optreden naar buiten en naar het college van burgemeester en wethouders.

Ook voor Venlose inwoners

De griffie ondersteunt niet alleen alle raadsleden, maar ook u als inwoner van Venlo. Als u vragen heeft over het werk van de gemeenteraad of als u met een raadslid over een onderwerp wil praten, kan de griffie u helpen.

Contact met de griffie

Bent u op zoek naar vergaderstukken of andere informatie van of over de raad? Of wilt u weten hoe u invloed kunt hebben op de lokale politiek? Ook dan kunt u contact opnemen met de griffie.

Vragen aan de griffie of over de raad kunt u stellen via e-mail raadsgriffie@venlo.nl of u kunt bellen met 077 - 359 9630.

Het team van de griffie

Geert van Soest (griffier)
E-mail: g.vansoest@venlo.nl
Telefoonnummer: 077 359 6924

Yvon van Geel (raadsadviseur, plaatsvervangend griffier, secretaris rekenkamer)
E-mail: y.vangeel@venlo.nl
Telefoonnummer: 077 359 9642

Margo Beijers (raadsadviseur)
E-mail: m.beijers@venlo.nl
Telefoonnummer: 077 359 9530

Christel Buijel (medewerker raad)
E-mail: c.buijel@venlo.nl
Telefoonnummer: 077 - 359 6818

Marleen Valentijn (medewerker raad)
E-mail: m.valentijn@venlo.nl
Telefoonnummer: 077 - 359 9430

Sherelle Atlan-Schoenmakers (secretaresse)
E-mail: s.schoenmakers@venlo.nl
Telefoonnummer: 077 - 359 6156

Rosa van Dijk (informatiemanager)
E-mail: r.vandijk@venlo.nl
Telefoonnummer: 077 – 359 6305

Hans Verdellen (interim coördinator)
E-mail: h.verdellen@venlo.nl
Telefoonnummer: 06 1335 7373

Jordi Vissers (stagiair ‘Grip op regionale samenwerking’)
E-mail: j.vissers@venlo.nl