Griffie

De meeste gemeenteraadsleden hebben een baan naast hun werk voor de raad. Om alles op rolletjes te laten verlopen, helpt en adviseert de griffie hen. Denk bijvoorbeeld aan achtergrondinformatie die een raadslid nodig heeft voor een belangrijke vergadering.

Een belangrijke taak van de griffie is om mee te denken met de leden van de raad. Dat betekent onder meer het adviseren op inhoud, het ondersteunen van werkgroepen en het begeleiden van de raad in zijn optreden naar buiten en naar het college van burgemeester en wethouders.

Ook voor Venlose inwoners

De griffie ondersteunt niet alleen alle raadsleden, maar ook u als inwoner van Venlo. Als u vragen heeft over het werk van de gemeenteraad of als u met een raadslid over een onderwerp wil praten, kan de griffie u helpen.

Contact met de griffie

Bent u op zoek naar vergaderstukken of andere informatie van of over de raad? Of wilt u weten hoe u invloed kunt hebben op de lokale politiek? Ook dan kunt u contact opnemen met de griffie.

Vragen aan de griffie of over de raad kunt u stellen via e-mail raadsgriffie@venlo.nl. Als u liever telefonisch contact heeft, kunt u dat in de e-mail aangeven.

Het team van de griffie

Geert van Soest (griffier)
E-mail: g.vansoest@venlo.nl
Telefoonnummer: 077 - 359 69 24

Yvon van Geel (raadsadviseur, plaatsvervangend griffier)
E-mail: y.vangeel@venlo.nl
Telefoonnummer: 077 - 359 96 42

Margo Beijers (raadsadviseur)
E-mail: m.beijers@venlo.nl
Telefoonnummer: 077 - 359 95 30

Christel Buijel (officemanager)
E-mail: c.buijel@venlo.nl
Telefoonnummer: 077 - 359 68 18

Marleen Valentijn (medewerker raad)
E-mail: m.valentijn@venlo.nl
Telefoonnummer: 077 - 359 94 30

Sherelle Atlan-Schoenmakers (secretaresse)
E-mail: s.schoenmakers@venlo.nl
Telefoonnummer: 077 - 359 61 56

Rosa van Dijk (informatiemanager)
E-mail: r.vandijk@venlo.nl
Telefoonnummer: 06 - 14 99 97 45

Robin Vaas (raadsadviseur)
E-mail: r.vaas@venlo.nl
Telefoonnummer: 06 - 28 19 35 19

Debbie Steens (ambtelijk secretaris rekenkamer)
E-mail: d.steens@venlo.nl
Telefoonnummer: 06 - 38 68 67 69